Hospitalizace

 

Po zákrocích, které se provádějí v celkové anestézii, provádíme krátkodobou pooperační hospitalizaci pacienta. Pacient po operaci je umístěn do pooperačního boxu a je pod dohledem lékaře, který kontroluje průběh probouzení. Pacient má zavedenou nitrožilní kanylu, která umožnuje okamžitý žilní přístup pro aplikaci léčiv a infúzních roztoků. Pooperační box je vybaven termoregulační podložkou pro vyhřívání. Domů odchází pacient až po úplném probuzení z narkózy (obvykle 1-3 hodiny po zákroku) a závěrečné kontrole aktuálního stavu lékařem.


Dalším důvodem krátkodobé či celodenní hospitalizace je infúzní léčba a injekční podávání léků u pacientů se symptomy průjmu, zvracení, dehydratace, které provázejí četné infekční i neinfekční nemoci.
 


Naší specializací je diagnostická jednodenní hospitalizace koček a drobných savců, v jejíž rámci provádíme diagnostiku infekčních a neinfekčních onemocnění, infuzní léčbu, aplikaci léčiv v injekční formě podle stanovené diagnózy či asistované dokrmování pacientů trpících nechutenstvím.copyright © 2010 - gabrid.cz

VÍKENDY a SVÁTKY (9-14 hod.) - BEZ PŘÍPLATKŮ ZA POHOVOST

Prodej veterinárních diet


 

 

Prodej pamlsků Calibra Joy


 

Přijímáme PLATEBNÍ KARTY. Možno platit BEZKONTAKTNĚ.


 

KLINIKA V CENTRU BRNA

  • 5 minut pěšky od hlavního nádraží
  • parkování před klinikou podél ulice Špitálka
  • ve špičce i v ulici Stavební (200 metrů od kliniky)
  • MHD - zastávka VLHKÁ (tram 8, 9,10, trolejbus 31, 33)

 


 

CENÍK základních úkonů naleznete v sekci SLUŽBY


 


Menu

netwings solutions